Yhteystiedot

Yyterin Kylpylähotelli Oy / Virkistyshotelli Yyteri

Sipintie 1, 28840 PORI
Puh. (02) 628 5300
Faksi (02) 638 3776

Y-2795772-6, VAT FI27957726, Kotipaikka Pori

info(at)yyterinkylpyla.fi
sähköpostit: etunimi.sukunimi(at)virkistyshotelli.fi

Myyntipalvelu

myynti(at)virkistyshotelli.fi,
+35844 4015666

Myyntipäällikkö Anne Yli-Kesti: anne.yli-kesti(at)virkistyshotelli.fi,
+35826285 229
Myyntisihteeri Hannele Alinen: hannele.alinen(at)virkistyshotelli.fi,
+35826285 259

Myynti avoinna
Ma-pe 8.30-16

Toimitusjohtaja

Lauri Turtola
+358 40 187 0867
lauri.turtola@virkistyshotelli.fi

Myyntipäällikkö

Anne Yli-Kesti
+358 2 628 5229
anne.yli-kesti@virkistyshotelli.fi

Ravintolatoimenjohtaja / Tapahtumat

Janne Larisuo
+358 44 352 6366
janne.larisuo@virkistyshotelli.fi

Ravintolavastaava

Riitta Nordman
+358 44 528 5205
riitta.nordman@virkistyshotelli.fi

Keittiömestari

Sanna Broman
+358 2 628 5228 / +358 44 577 2917
sanna.broman@virkistyshotelli.fi

Liikunnan- ja vapaa-ajanohjaaja

Noora Kallio
noora.kallio@virkistyshotelli.fi

Lähetä palautetta

Etunimi*

Sukunimi*

Sähköposti*

Puhelin*

Viesti

Ottakaa minuun yhteyttä

SähköpostillaPuhelimella